Karjeros stovykla Druskininkuose

181
2019-07-01 09:42
Edukacinė bendrovė KALBA jau šešioliktus metus organizuoja smagias ir nepamirštamas tarptautines kalbines stovyklas Druskininkuose ir jau antrus metus kviečia į tarptautinę Karjeros stovyklą „Pažink savo prigimtis“. Draugai, nuotykiai, juokas, žaidimai ir profesionalūs karjeros užsiėmimai – viskas kartu.

Šią vasarą praleisk atostogas aktyviai ir prasmingai. Geriau pažink save bei sužinok, kaip išnaudoti savo potencialą sėkmingai karjerai bei įgyk sėkmei reikalingų įgūdžių.

Statistiškai jauni žmonės savo karjeros pasirinkimui skiria vos keletą valandų, o KALBA Karjeros stovyklos dalyviai įvairiems karjeros užsiėmimams skirs visą savaitę – net 20 akademinių valandų.

Karjeros stovyklos „Pažink savo prigimtis“ metodika paremta KALBA Multiple Natures autoriaus, edukologo, psichologo, keletos knygų autoriaus Steveno Rudolpho mokymo teorijomis.

Mokymo stovykloje pagrindas – praktiniai užsiėmimai ir diskusijos. Neformalaus ugdymo metodų pagalba, stovyklos dalyviai išbandys įvairių įtraukiančių praktinių užsiėmimų, kurie padės geriau pažinti save ir parodys, kaip nukreipti savo potencialą tinkama linkme.

Stovykloje puikiai suderintas dienos tvarkaraštis: pusę dienos vyksta aktyvios, smagios, lavinančios veiklos kartu su „Cambridge Summer Super Camp“ stovyklos dalyviais, o kitą pusę dienos – įtraukiantys karjeros užsiėmimai, kuriuos ves ir atsakymus į visus klausimus atrasti padės sertifikuotas karjeros konsultantas – psichologas, taip pat turintis karjeros koučingo patirties.

Po karjeros užsiėmimų moksleiviai džiaugsis aktyviomis laisvalaikio pramogomis, kurių metu lavinami jų įvairūs gabumai: sporto, šokių būreliai, meno ir medijų meno (media) akademijos, projektinė ir kūrybinė veikla. Kiekvienas moksleivis tikrai ras sau tinkamą ir mėgstamą užsiėmimą. Vakarais visi kartu rinksis į linksmas vakaro šventes, kurioje vaidins, dainuos, šoks, dalyvaus linksmose estafetėse, išlikimo žaidynėse, protų mūšiuose, ieškos naujų talentų, kurs TV šou bei rungsis olimpiadoje.

Dalyvių amžius: 13–19 m.
Rūšis:
Savaitinės
Papildoma informacija:
Vieta
Druskininkai
Kaina
360–425 Eur
Trukmė
1 savaitė
Datos
2019 07 14 – 2019 07 20
Kontaktai:
Vardas
UAB "KALBA"
Telefono numeris
837322002
El. pašto adresas
Tinklalapis
www.kalba.lt/stovyklos-moksleiviams/karjeros-stovykla/