Technologijų stovykla: Herojai grįžta!

83
2019-05-28 09:53
Herojais yra ne gimstama, o tampama! Mes tuo pasirūpinsime. Čia pamatysite ir išbandysite daugybę technologinių įrankių, kurie padės išgelbėti pasaulį nuo gresiančio blogio.
Mylime ne tik technologijas, bet ir judėjimą, todėl kiekviena stovyklos diena prasidės nuo mankštos. Nes herojai visada budrūs ir kupini jėgų!

Pirmoji diena. Pažintis su superherojų kostiumų dailininku. Jis papasakos, ką daro Cosplay žmogus ir kaip susikurti savo mėgstamiausio herojaus kostiumą. Naudodamiesi SolidWorks ir Tinkercad programomis taip pat gaminsime atributus savo mylimiausiems herojams.
Antroji diena. Svarbioms misijoms vykdyti reikės ir elektronikos mokslo. Čia išbandysime, kaip veikia MicroBit. Visos įgytos žinios bus reikalingos blogiui atremti.
Trečioji diena. Kursime Lego NXT robotus ir gaudysime blogiečius.
Ketvirtoji diena. Stovyklai ir pasauliui grės hakerės užpuolimas, o, kad jį atlaikytume, reikės parašyti kodą, kuris nulaužtų programą ir atstatytų serverių darbą.
Penktoji diena. Taip pat nepamiršome ir išvykos į ypatingą vietą (paslapties, dėl vietos dar neatskleisime). Visos stovyklos metu laukia daug interaktyvių žaidimų, kurie privers pasukti galvą ir pramiklinti raumenis. Prižadame, kad bus linksma!

Amžius: būsimi herojai nuo 6 iki 14 metų. Darbuojamės pagal amžių ir pasirengimo lygį.

Data: Birželio 17 – 21d., Liepos 22 – 26d., Rugpjūčio 19-23d.
Kaina: 185€ / 5 dienos (maitinimas ir įrankiai įskaičiuoti)
Vieta: Vilnius, Kaunas.
Rūšis:
Dieninės
Savaitinės
Papildoma informacija:
Vieta
Vilnius, Kaunas
Kaina
185
Trukmė
5 dienos
Datos
Birželio 17 – 21d., Liepos 22 – 26d., Rugpjūčio 19 - 23d.
Kontaktai:
Vardas
Vaida
Telefono numeris
+37061237700
El. pašto adresas
Tinklalapis
www.robotikosmokykla.lt/stovykla/herojai-grizta/