SHARP Vasaros Stovykla

270
2019-06-25 14:03
Švietimo konsultacijų bendrovė Prime Learning organizuoja vasaros stovyklą gabiems ir motyvuotiems 9-12 kl. moksleiviams, svajojantiems apie studijas geriausiose JAV, JK ir Prancūzijos aukštosiose mokyklose.
Stovyklos metu moksleiviai susipažins su stojimo proceso pagrindais, laikys bandomuosius SAT, SAT Subject Tests, IELTS, TOEFL ir kitus standartizuotus testus, lavins kūrybinio rašymo gebėjimus, dalyvaus interviu simuliacijose ir kitaip stiprins savo šansus pasiekti akademines aukštumas po mokyklos baigimo. Mokymosi patarimais dalinsis tarptautinių matematikos, fizikos, chemijos olimpiadų nugalėtojai.
Harvardo, Jeilio, Oksfordo, Kembridžo ir kitų geriausių pasaulio universitetų studentai noriai dalinsis savo patirtimi bei vertingais patarimais, padės moksleiviams susidėlioti individualų mokyklos baigimo ir pasiruošimo stojimams planą. Stovyklautojų taip pat lauks paskaitų bei dirbtuvių ciklas, kurio metu jie išmoks investavimo, verslumo, programavimo, viešojo kalbėjimo ir kitų įdomių bei naudingų sričių pagrindų. Paskaitas skaitys žinomiausi Lietuvos ekonomistai, politikai, verslininkai, nuomonės formuotojai.
O kad darbai neužgožtų vasaros malonumų, programą nuspalvins diskotekos su šauniausiais Lietuvos DJs, orientacinės žaidynės, protmūšiai ir kitokios linksmybės.
Rūšis:
Pramoginės
Dieninės
Savaitinės
Papildoma informacija:
Vieta
Vilnius
Kaina
€399 žmogui (be apgyvendinimo)/€520 (su apgyvendinimu). Maitinimas ir kitos išlaidos įskaičiuotos. Pademonstravus poreikį, atsižvelgiant į akademinius ir kitokius pasiekimus, teikiama finansinė parama ir stovykloje galima dalyvauti NEMOKAMAI!
Trukmė
8 dienos
Datos
12.08.2019 - 19.08.2019
Kontaktai:
Vardas
Prime Learning
Telefono numeris
+37064619819
El. pašto adresas
Tinklalapis
www.primelearning.co/?lang=lt