Istorijų stovykla

18
2021-05-03 16:21
Troleibuse nugirstas pokalbis, grafitis ant sienos, muzikinis klipas, socialinių tinklų storis, mėgstamos dainos tekstas, keistas praeivis gatvėje, draugo papasakotas juokelis ar nuotrauka iš atostogų – kasdien mes esame apsupti begalės istorijų, ir tai tikrai ne vien knygos ar filmų siužetai!

Nori susipažinti su istorijų kūrimo menu? Kažkas kažkur Tavo viduje krebžda, bet nežino kaip ištrūkti į dienos šviesą? O gal išvis niekas nekrebžda, bet vidinio bruzdesio norėtum? Literatūros pažinimo programos „Vaikų žemė" organizuojamoje „Istorijų stovykloje" išlaisvinsime Tavo kūrybiškumą, nes įvairių praktinių užsiėmimų metu tyrinėsime ir kursime istorijas pačiomis įvairiausiomis formomis ir žanrais su šios srities profesionalais!

Istorijas kurti ir pašėlusias veiklas organizuoti padės:

- rašytoja, iliustruotoja, siaubo istorijų kūrėja Kotryna Zylė. Jos knyga „Sukeistas” tapo kultiniu skaitiniu paauglių tarpe. Su Kotryna tyrinėsime mitus ir baimes rengdami šiurpių vakarėlį karmelitų vienuolyno rūsiuose…
- komiksų kūrėja, šiuolaikinė menininkė Greta Alice papasakos viską apie grafines noveles, komiksus, mangas ir kitas šiuolaikines istorijų kūrimo formas.
- filmų festivalio „Odisėja72” kūrybinė komanda pasakos apie kino kūrimo meną, padės kurti trumpametražius filmus ir surengti “Oskarų” apdovanojimų ceremoniją.
energija ir gera nuotaika trykštantys stovyklos vadovai bus mentoriai, draugai ir daug daugiau…

O dar stovykloje:
➦ keliausime į žygį ir mėgausimės gamta
➦ rengsime disco ir atsipalaiduosime
➦ vakarosime prie laužo ir kepsime zefyrus
➦ žiūrėsime filmus ir krimsime spragėsius
➦ daug maudysimės ir lenktyniausime su baidarėmis

O svarbiausia – bendrausime, bendrausime, bendrausime!

Ir visa tai vyks Antalieptėje įsikūrusiame „Inovatorių slėnyje” – atviroje erdvėje gamtoje, kur susitinka istorija, kultūra, technologijos ir žmonės!

Amžius: 12–18 m.
Data: 2021 m. liepos 5 – 11 d.
Vieta: Inovatorių slėnis, Antalieptė, Zarasų raj. (http://inovatoriuslenis.lt/)
Apgyvendinimas: 3 – 5 vietų jaukiuose skandinaviško stiliaus kambariuose „Laboratorijoje MEDUS”
Maitinimas: tris kartus per dieną (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Kaina: 340 eur
Dalyvių skaičius: 30

Registracija: stovyklautojas įtraukiamas į sąrašą užpildžius registracijos anketą (https://vaikuzeme.lt/stovyklos/istoriju-stovykla-12-18-metu-jaunimui/) ir sumokėjus 50 eurų negrąžinamą avansą į VšĮ „Mokyklų tobulinimo centras“ sąskaitą AB SEB banke Nr. LT477044060001338628 nurodant vaiko vardą ir pavardę.

Papildomas prašymas: kiekvienas stovyklos dalyvis iki stovyklos pradžios turi pateikti šeimos gydytojo pateiktą sveikatos pažymą.

„Manau, kad istorijos yra nepaprastai svarbios. Nejučia jos suteikia mūsų gyvenimams prasmę leisdamos pabėgti iš kasdienybės, mokydamos empatijos, kurdamos pasaulį, kuriame gyvename.”
Neil Gaiman, knygų „Gera lemiantys ženklai” (Good omens), „Koralaina” (Coraline), „Žvaigždžių dulkės” (Star dust) autorius

Daugiau informacijos suteiks stovyklos koordinatorė ir vadovė Sigita Pikturnaitė el. paštu sigita@vaikuzeme.lt arba telefonu 8 693 98586.
Rūšis:
Menų
Savaitinės
Papildoma informacija:
Vieta
"Inovatorių slėnis", Antalieptė, Zarasų raj.
Kaina
340 Eur
Trukmė
7 dienos
Datos
2021 Liepos 5 - 11 d.
Kontaktai:
Vardas
Sigita
Telefono numeris
869398586
El. pašto adresas
Tinklalapis
vaikuzeme.lt/stovyklos/istoriju-stovykla-12-18-metu-jaunimui/