Anglų kalbos stovykla Druskininkuose

955
2018-03-20 13:32
au penkioliktus metus organizuojame smagias ir nepamirštamas tarptautines anglų kalbos stovyklas Druskininkuose. Draugai, nuotykiai, juokas, žaidimai ir anglų kalba – viskas viename. Ar gali patikėti?

Vasarą leisk atostogas su KALBA ir tobulėk kalbinėje stovykloje „Cambridge Summer Super Camp“ bei šiais metais pirmą kartą organizuojamoje karjeros stovykloje „Pažink savo prigimtis”.

Kalbinė stovykla „Cambridge Summer Super Camp“ – tai vienos arba dviejų savaičių trukmės kalbinė stovykla su nakvyne, kurioje puikiai suderintas stovyklos dienos tvarkaraštis: pusę dienos vyksta aktyvūs, smagūs, lavinantys užsiėmimai, kitą pusę dienos – anglų kalbos užsiėmimai su kvalifikuotais dėstytojais. Į stovyklą atvyksta vaikų iš kaimyninių šalių, tai leidžia stovykloje sukurti smagią tarptautinę atmosferą.

Šių metų naujiena – anglų kalbos įgūdžiai lavinami remiantis tarptautinių Cambridge egzaminų gairėmis, tuo pačiu supažindinant vaikus su jų anglų kalbos lygį atitinkančiu tarptautiniu egzaminu. Užsiėmimų metu bus diskutuojama įvairiomis vaikams ir paaugliams aktualiomis temomis praktinės užduotys ne tik plės žodyną, lavins kalbėjimo ir klausymo įgūdžius, bet ir ugdys bendruosius socialinius ir komunikacinius įgūdžius.

Po anglų kalbos pamokų moksleiviai džiaugsis aktyviais laisvalaikio užsiėmimais, kurių metu lavinami jų įvairūs gabumai, tai: sporto, šokių būreliai, meno ir medijų meno (media) akademijos, projektinė ir kūrybinė veikla. Kiekvienas moksleivis tikrai ras sau tinkamą ir mėgstamą užsiėmimą. Vakarais visi kartu rinksimės į linksmą vakaro šventę, kurioje vaidinsime, dainuosime, šoksime, dalyvausime linksmose estafetėse, išlikimo žaidynėse, protų mūšiuose, ieškosime naujų talentų, kursime TV šou bei rungsimės olimpiadoje.

Amžiaus grupės

8–14 m. (junior) ir 15–17 m. (senior). Stovyklautojai į grupes skirstomi atsižvelgiant ne tik į amžių, bet ir į kalbos mokėjimo lygį. Maksimalus grupės dydis 12–16 vaikų.
Rūšis:
Savaitinės
Papildoma informacija:
Vieta
Druskininkai
Kaina
360-620 EUR
Trukmė
1 arba 2 savaitės
Datos
2018 06 17 – 2018 07 27
Kontaktai:
Vardas
UAB "KALBA"
Telefono numeris
837322002
El. pašto adresas
Tinklalapis
www.kalba.lt/stovyklos-moksleiviams/anglu-kalbos-stovykla-druskininkuose/