Pramoginė-edukacinė stovykla GALVĖ! ❤

365
2021-05-08 13:14
Vaikų ir jaunimo pramoginė-pažintinė vasaros stovykla GALVĖ pirmą kartą vyko 2016-aisiais, o šiandien jau turi didelį draugų, bičiulių ir bendraminčių ratą!

Ko galima tikėtis GALVĖJE 2021?

Tai – nuotykiai, linksmybės, iškylos, kūrybiniai ir edukaciniai užsiėmimai (kiekvieną dieną!), žaidimai, rungtynės, maudynės, tikrų lazerių šou, neonų diskotekos, teminiai vakaro renginiai, laužas ir grilis gamtos apsuptyje, pirtis, kubilas, pižamų vakarėliai ir dar daug daug visko!

Kviečiame, kol vietų dar yra! :)

II pamaina – LOBIO PINKLĖS
Stovyklautojų amžius: 6-16 m.
Stovyklos trukmė: 10 d.
Stovyklos laikas: 08 10 – 08 19 d.
Kaina asmeniui: 270 Eur.

REGISTRACIJA - https://www.vaikuvasarosstovyklos.lt/registracija-stovyklai-2021/
FACEBOOK - https://www.facebook.com/galve.stovykla

Į kainą įeina:
*Apgyvendinimas jaukiuose kambariuose.
*Maitinimas 5 kartus per dieną.
*Edukacinė, pramogų ir užsiėmimų programa.

Vieta ir apgyvendinimas
Stovykla vyksta ypatingai jaukioje kaimo turizmo sodyboje DUBUKLIS, Trakų raj. (atitinkančioje visus reikalavimus, turinčioje higienos pasą), šalia ežero gamtovaizdžio apsuptyje. Stovyklautojai apgyvendinami jaukiuose kambariuose. Mergaitėms ir berniukams tualetai ir dušai – atskirai.

Maitinimas
Vaikus sočiai ir sveikai maitins mūsų asmeninė virėja, jau 20 metų dirbanti maitinimo srityje. Stovyklos metu ji tampa geriausia mūsų vaikų draugė, o net ir labiausiai nevalgūs vaikai į valgyklą skuba pirmieji.

Stovyklos vadovai
Stovykloje dirba apmokyti, entuziastingi, atsakingi, jauni, patyrę ir charizmatiški grupių vadovai (vienas vadovas 5—6 vaikams), turintys gebėjimų organizuoti vaikų poilsį ugdant jų kūrybiškumą, draugiškumą ir atsakomybę. Be to, kad vadovai visada pasiruošę suorganizuoti viktorinas, pašėlusius vakaro renginius, jie tampa vaikų draugais, padedančiais atskleisti jų gerąsias savybes, stiprinti savivertės ir pasitikėjimo jausmą bei skatinti žingeidumą.
Šalia grupių vadovų yra vyriausioji vadovė Aira, atsakinga už dienos užimtumą, veiklų įvairovę, saugumą, sveikatą, grupių vadovų darbo organizavimą ir koordinavimą bei tėvelių informavimą.
Rūšis:
Sporto
Pramoginės
Menų
Savaitinės
Papildoma informacija:
Vieta
Kaimo turizmo sodyba Dubuklis (Dubuklės k., Trakų r.)
Kaina
270
Trukmė
10 dienų
Datos
2021 08 10 – 2021 08 19
Kontaktai:
Vardas
Aira
Telefono numeris
+37064704407
El. pašto adresas
Tinklalapis
manogalve.lt