15-19 metų jaunimui CAMP FOR YOU(TH) anglų kalba

93
2021-07-06 13:51
Ar nori laimėti gyvenimo žaidimą?
Kviečiame tave palikti miesto šurmulį ir nerti į nepamirštamą nuotykį, nepaliestos gamtos apsuptyje. Tai puiki galimybė geriau pažinti save bei ištirti asmenines drąsos ir narsos ribas. Taip pat bandysime drauge siekti bei užtikrinti vidinę ramybę su savimi ir aplinkiniais. Per 5 dienas leisiesimės į savęs atradimo kelią, kuris padės tau išsiaiškinti kas esi, suprasti savo vidinį ‚,aš‘‘. Šioje kelionėje taip pat būsime priversti pažvelgti sunkumams ir kliūtims į akis bei suprasime kaip tai galima įveikti. Šis kelias atskleis bendravimo su žmonėmis ir visuomene ypatumus. Stovyklos metu užmegsime daugybę nepamirštamų draugysčių bei reikšmingų pažinčių, bet visų svarbiausia – atrasime, kas iš tiesų yra svarbu kiekvieno gyvenime, ypač pačiam tau. Ir tai dar ne viskas! Ar prisiimsi atsakomybę už savo gyvenimą ir priimamus sprendimus?

Mes siūlome tau nepamirštamą kelionę savęs atradimo link su kitais bendraamžiais. Juk daug smagiau leistis į nuotykį savęs tobulinimo link drauge su bendraminčiais, nei tai daryti kiekvienam atskirai. Stovyklos puslapis: https://innovativegeneration.eu/camp-for-youth-3/

Ką mes veiksime?
1 DIENA
Mes žinome, jog pirmoji diena dažniausiai pareikalauja nemažai drąsos. Dėl to, mes suteiksime tau pakankamai erdvės ir laiko susidraugauti su grupe, pažinti vienas kitą geriau ir patobulinti bendravimo įgūdžius. Taigi, atvykimo dieną, mes naudosime tokias veiklas ir priemones, kurios patobulins tavo pasitikėjimą savimi ir suteiks šansą prisistatyti ir išreikšti save visiškai nepažįstamiems žmonėms. Norint bet ką pradėti daryti gyvenime reikia turėti puikius bendravimo įgūdžius bei žmones, kurie tave palaiko šios kelionės metu. Mes pažadame, kad suteiksime tau erdvės tai įgyvendinti!

2 DIENA
Prieš pradedant šią magišką kelionę į savęs pažinimo link, apmąstysme savarankiško mokymosi tikslus. Tu turėsi galimybę nuspręsti, ką nori pasiekti per šią stovyklą ir savo gyvenime. Neformaliojo švietimo metodai leis tau tobulėti kartu su kitais bendraamžiais, palaikant vienas kitą bei išliekant savimi. Turėsi galimybę patirti efektyvius asmeninio mokymosi būdus komandos apsuptyje.

3 DIENA
Nepaprasta kelionė prasidės su paprastu klausimu – kas aš esu? Atrasi save per įvairias pramogas lauke. Mes nuvesime tave į miškus, kur tavęs lauks nepaprasta savęs pažinimo kelionė! Ar tai bus sudėtinga? O taip, mes sieksime, kad tu išeitum iš savo komforto zonos ir pažintum miškus bei savo mintis! Per šį nuostabų žygį lavinamieji užsiėmimai padės tau pažinti save ir atsakyti į klausimą: kas aš esu?

4 DIENA
Šią dieną tu leisiesi keliu, kad suprastum savo tikslą. Užsiėmimai padės tau įsivaizduoti galimas kliūtis siekiant savojo tikslo ir suteiks tau praktinių žinių, kaip įveikti šias kliūtis ir jį pasiekti. Be to, dažnai reikia tiesiog sustoti ir pamatyt kaip toli mes nuėjome, o tai motyvuoja judėti toliau. Nepamiršk švęsti net ir mažų pergalių. Kai žinome, ko mes norime, būtent tada mes perimame gyvenimo vadžias į savo rankas. Mes nebeįsitraukiame į negatyvinio mąstymo spiralę, kuri tik rodo visas blogybes esančias šiame pasaulyje ir visus dalykus, ko mes norėtume, bet neturime. Vietoj to, mes priimame save kaip galingą gyvenimo žaidėją, kuris valdo ir lanksto likimą, kaip jis nori. Užsiėmimai padės įsivaizduoti galimas kliūtis tarp tavęs ir tavo tikslo bei suteiks praktinias žinias, kaip tas kliūtis įveiti.

5 DIENA
Diena, kai viską apibendrinsime – mokysimės, kaip gyvenimo akimirką paversti galinga, stipria energija, kaip ją pasisavinti, kad galėtum mėgautis gėriu esančiu tavajame gyvenime. Išmoksi, kaip išsaugoti išmintį, pasitikėjimą savimi ir naują gyvenimo kelią, kurį tyrinėjai ir padarei savo gyvenimo dalimi. Tu žengsi konkrečius žingsnius ir išsiųsi žinutę sau į ateitį. Taip, mes čia turime laiko mašiną!