Muzikinė kūrybinė stovykla "Maya"

144
2022-05-27 18:04
Ehei, labas!

Pirmuosius metus vasaros jaunimo stovykla "Maya" rengia naują pamainą - "Muzikinę Mayą" :)
Tai kūrybos persmelktas, savaitės trukmės nuotykis, kuriame laukiami tiek muzikoje įgūdę, tiek smalsaujantis 14-18 metų jaunimas.
Čia juos pasitiks energinga 9 vadovų kolektyvas, praktikuojantys muzikantai, ar su muzika susijusių profesijų atstovai (muzikantų vadybininkė, garso režisierius) atversiantys savo žinių bagažą čia atvykstantiems stovyklautojams.

Šios pamainos tikslas - per intensyvų, ribotą laiką suteikti kuo daugiau žinių bepradedantiems muzikantams, derinant naujas žinias, repeticijas ir smagias vasaros pramogas:

< Pasidalinus į ansamblius (instrumentinius/vokalistų)

< Klausantis paskaitų iš patirties turinčių su muzika susijusių profesijų atstovų (apie ateities perspektyvas Lietuvoje ir užsienyje, apie koncertus ir jų įgarsinimą, elektroninę muziką)

< Dirbtuvėse susipažįstant ir išbandant vis kitus muzikos instrumentus: moon drums, ukulėlėmis, perkusija, elektronine muzika.

< Kiekvieną dieną skiriant laiko asmeniniai tobulėjimui (stovyklos pradžioje sau pačiam išsikėlus tikslą)

Be viso to - netrūks ir vasaros pramogų: sporto varžybų, orientacinių žaidimų, žygių link ežero, maudynių, filmo vakarų, pasibuvimo prie laužo, diskotekų ir daugybė kitų užsiėmimų tam, kad šis potyris ir ši savaitė ilgam įstrigtų atmintyje kaip brangus ir šiltas prisiminimas. Tai nuotykis, į kurį nersime vienu gražiausiu metų laiku, leisiantis ir pailsėti, ir paūgėti, nebijant klysti ir klausti, patylėti ir garsiai juoktis, nuo ryto iki vakaro įgyvendinant slaptas idėjas, bei kurti ir kurti!

KUR GYVENSIME?

Vasaros nuotykį leisime sodyboje, apsuptoje vien gamtos. Vaikai gyvens ir miegos sodybos kambariuose su visais reikiamais patogumais (patalynė, rankšluosčiai, dušai, karštas vanduo).
Visos pamainos vyks Labanoro girioje, miškų apsuptoje sodyba, kur netoliese tyvuliuoja Aiseto ežeras.


MAITINIMAS:

Stovyklos virtuvėje šeimininkauja puiki virėjų komanda, tad jie tikrai pasirūpins, kad visi sočiai ir gardžiai pavalgę papildytumėm savo jėgas.
Valgysime 5 kartus į dieną!

STOVYKLOS SVEČIAI:

Savo pasirodymus čia surengs ir puikiai jaunimui žinomi atlikėjai, su kuriais bus proga ir pasišnekučiuoti:

< Joseph June https://www.youtube.com/watch?v=TFX94xjLshM
< Šuo Leila https://www.youtube.com/watch?v=Z4-UIFJJbms

Daugiau informacijos ir nuotraukų rasi puslapyje: https://www.maya.lt/
Telefonas pasiteiravimui: +37060707047
Rūšis:
Pramoginės
Menų
Savaitinės
Papildoma informacija:
Vieta
Labanoro giria
Kaina
340
Trukmė
8 dienos (7 naktys)
Datos
Birželio 21-28 d.
Kontaktai:
Telefono numeris
+37060707047
El. pašto adresas
Tinklalapis
www.maya.lt/muzikine