„KALBA ENGLISH SUMMER CAMP“ DRUSKININKUOSE

53
2022-06-09 13:44
Kviečiame registruotis į smagią ir nepamirštamą tarptautinę anglų kalbos stovyklą Druskininkuose, kurioje draugai, nuotykiai, juokas, žaidimai ir anglų kalba – viskas viename. Ar gali patikėti? Vasarą atostogas leisk su „Kalba.Lt“ ir tobulėk kalbinėje stovykloje „KALBA English Summer Camp“.

Ši stovykla – tai savaitės trukmės anglų kalbos stovykla su nakvyne, kurioje puikiai suderintas stovyklos dienos tvarkaraštis: pusę dienos vyksta aktyvūs, smagūs, emocinį ir fizinį intelektą lavinantys užsiėmimai, kitą pusę dienos – anglų kalbos užsiėmimai su kvalifikuotais dėstytojais. Į stovyklą atvyksta ir vaikai iš kaimyninių šalių – tai sukuria smagią tarptautinę atmosferą.Kaip ir kiekvienais metais, didžiausias stovyklos dėmesys bus skiriamas stovyklautojų anglų kalbos žinių bei gebėjimų ugdymui. Anglų kalbos užsiėmimų metu bus lavinami visi keturi kalbiniai įgūdžiai: klausymas, skaitymas, rašymas ir kalbėjimas.


Kas įeina į stovyklos kaina?

– Apgyvendinimas „Dainavos“ viešbutyje, Maironio g. 22, Druskininkuose.

– Maitinimas 4-is kartus per dieną, esant galimybei atsižvelgiama į individualius poreikius (alergijas, vegetarišką mitybą ir pan.).

– 20 akad. val. anglų kalbos mokymų programa, parengta remiantis tarptautinių Cambridge egzaminų gairėmis.

– 2 pusės dienos edukacinės išvykos; žygis baidarėmis, vandens pramogos

– Sporto arba meno būreliai.

– Vaikų priežiūra visą parą.

– Nuotraukos iš stovyklos veiklų.

Moksleiviai grįžta į mūsų stovyklą dėl aibės aktyvių veiklų (išvykos, talentų konkursas, protų mūšis, estafetės) – stovyklos metu iš tiesų nėra kada nuobodžiauti. Tėvai labiausiai vertina mūsų atsakingą požiūrį į vaikų priežiūrą ir anglų kalbos įgūdžių lavinimą.
Papildoma informacija:
Vieta
Druskininkai
Kaina
469
Trukmė
7 dienos
Kontaktai:
Telefono numeris
862520279
El. pašto adresas
Tinklalapis
kalba.lt/stovyklos-moksleiviams/anglu-kalbos-vasaros-stovykla-druskininkuose/