GERO LAIKO TARP BANGŲ ! Vaikų stovykla prie jūros 2024

139
2024-02-21 11:39
AKTYVI IR AZARTIŠKA STOVYKLOS PROGRAMA: ruoškitės vasaros kelionei, kuri bus pilna įvairiausių staigmenų – žygiai pajūrio gamtoje, žemėlapių studijavimas, atsakymų paieškos, užduočių sprendimas, kliūčių, galvosūkių ir mįslių įveikimas. Su kiekviena užduotimi keliausime vis toliau ir toliau, panaudojant visą savo mąstymą, visas sukauptas žinias, pajungiant išradingumą, bendradarbiavimą bei draugystę darniai įveiksime visus etapus!

Na, o mūsų kasdieniai palydovai – judrieji ir stalo žaidimai, šokiai ir maudynės, viktorinos, diskotekos ir vakaro renginiai leis ir reakciją bei ištvermę pamiklinti, ir kokybiškai pailsėti. Dauguma stovyklos veiklų orientuotos į fizinį bei emocinį sustiprėjimą.

O kartais nepamiršome šviežio ir skanaus maisto, linksmų ir išradingų vadovų, atpalaiduojančių poilsio valandėlių su draugais ir bendraminčiais? Taip! Viskas sako, kad patirsi daug šaunių emocijų, o išvykstant nejučiomis ištarsi, “ech.. kad dar truputį to GERO LAIKO!”

Taigi, kviečiame į Šventosios pajūrį, kur laukia aibė nuotykių drauge! Kaip ir kasmet, visko bus daug – tik spėk! Visi kartu, GERO LAIKO TARP BANGŲ !

Kiekviena diena prasidės rytine mankšta, vyks įvairios rungtynės, maudysimės ir taškysimė jūros bangose, žaisime, vyks įvairių užduočių pasiskirstymai ir atlikimas, rezultatų aptarimai, o vakarais diskotekos, kūrybiniai ir tematiniai renginiai bei kitos pramogos!
Rūšis:
Sporto
Pramoginės
Menų
Savaitinės
Prie jūros
Papildoma informacija:
Vieta
Šventoji, Palangos m. sav.
Kaina
nuo 320€
Trukmė
7, 8, 14 arba 15 d.
Datos
2024.07.01 – 07.08 arba 07.01 – 07.15 arba 07.15 – 07.22 arba 07.15 – 07.29
Kontaktai:
Vardas
Varlinuko Nuotykių Stovyklos
Telefono numeris
861570860
El. pašto adresas
Tinklalapis
stovyklos.nuotykiauk.lt/vasaros-stovykla-prie-juros-gero-laiko-tarp-bangu/