"Longboard`ų" (lt. ilgalenčių) stovykla vaikams ir jaunimui

712
2020-05-13 12:40
"Aktyvaus stovyklavimo" Vasaros "Longboard`ų" (lt. ilgalenčių) stovykla vaikams ir jaunimui
Stovyklos trukmė: 7 dienos
Stovyklautojų amžius: 8 – 18 m.
Stovyklautojų grupė: nuo 10 iki 15 vaikų
Stovyklos kaina: 360 EUR
Stovyklos datos:
2020.07.12-07.18
2020.07.26-08.01
2020.08.09-08.15

„Aktyvaus stovyklavimo“ komanda jau antrus metus iš eilės, kviečia vaikus ir jaunimą į „LONGBOARD‘Ų“ (ilaglenčių/riedlenčių) vasaros stovyklą. Tai vienintelė tokio pobūdžio stovykla Lietuvoje.

STOVYKLOS PROGRAMA

Vaikai šioje stovykloje galės išbandyti ne tik longboard‘us, bet ir kitas labai įdomias sporto šakas – vandenlentes ir/ar burlentes, pasirinktinai pagal oro sąlygas. Bet pagrindinis šios puikios stovyklos tikslas, ne tik išmokyti vaikus riedėti ant longboard‘ų, bet ir judėti, aktyviai gyventi, pažinti aplink mus supančią gamtą. Kadangi stovykla įsikūrusi vaizdingame krašte prie Vilhelmo kanalo, vaikai stovyklos metu mokysis riedėti labai gražiose šio krašti vietovėse - Ventės ragas, Melragė, Drevernos uostas, Klaipėda.

Norint riedėti longboard‘u, būtinas ir sportinis pasirengimas, tad vaikai ir jaunimas stovyklos metu atliks kūno stiprinimo bei balansinius pratimus ant balandinių lentų bei virvių, kurių pagalba lavins - balansavimo įgūdžius, koordinaciją, orientavimąsi erdvėje ir pusiausvyrą. Rezultatas - tikslo siekimas, stambiosios motorikos ugdymas, drąsa ir vikrumas.

Vasaros longboard‘ų stovykloje įgysime naujų žinių.
Teorija:

„Longboarding“ istorija.
Detalus susipažinimas su „logboard‘ais“ ir jų dalimis, skirtingais stiliais ir jų paskirtimi, ypatybėmis.
Saugumo priemonių pristatymas ir svarba.
Praktika:

„Longboarding“ pagrindai - stovėsena ir važiavimas pradedančiajam ir patyrusiam.
Triukai – „freestyle“ ir „dancing“ (pushing, carving, fs/bs 180, early grab, 360 spin, power slide, 180 pivot, hippie jump, cross step ir daugiau).
Kūno stiprinimo pratimai ir speciali mankšta, balanso vystymo paslaptys.
Foto ir video medžiagos peržiūra analizei, patarimai ir rekomendacijos.
„Longboard‘ų“ piknikas – išvyka į Ventės ragą, Drevernos uostą.
Netinkamomis riedėti mums oro sąlygomis, eisime plaukti vadenlente ar išbandyti burlenčių sportą ar vyksime pasivažinėti kartingais.
Laisvalaikiu vaikų ir jaunimo laukia - įvairių rungčių, tinklinio, kvadrato, lauko futbolo varžybos. Taip pat vyks ir „Protų mūšis“, žygiai, orientacinės varžybos. Lankysime Drevernos uostą. Vakarais – laužas, filmai, nuotraukų peržiūra, dienos aptarimai. Jūsų laukia pažintis su naujais draugais, entuziastingi ir turintys labai didelę patirtį stovyklos vadovai, patyrę instruktoriai bei begalė puikių emocijų, kurios išliks ilgam Jūsų pačiuose geriausiuose prisiminimuose.

Stovyklavietė įsikūrusi sodyboje „Strykis“ dar ne visų atrastame rojaus kampelyje, Kuršių marių pakrantėje, Klaipėdos rajone. Iš sodybos galima džiaugtis įstabia pamario gamta, žavėtis nuostabiu Kuršių nerijos kopų vaizdu bei Juodkrantės pakrante. Sodyba įrengta tarp keletos vandens telkinių. Prie pat sodybos Karaliaus Vilhelmo kanalo ir Drevernos upės sankirtos, o vos už kilometro yra Kuršių marios. Taip pat netoliese yra įsikūręs Drevernos miestelis, kuriame įrengta moderni prieplauka jachtoms ir kitoms vandens turizmo priemonėms. Pavažiavus 20 km link pusiasalio yra Ventės ragas.

Stovyklavietėje yra lauko uždara salė – 200 kv.m, kurioje mes buriamės lietingomis dienomis, krepšinio aikštelė, futbolo aikštelė, batutas, restoranas, kuriame mes gauname visada šviežią ir patį skaniausią maistą, skirtą stovyklautojams. Taip pat turime lauko sceną, bendrą namelį/ofisą, kuris skirtas stovyklautojų susibūrimams.

Vaikų džiaugsmui, galimybė kiekvieną dieną rūpintis stovyklos teritorijoje esančiais gyvūnėliais, kurie neatskiriama stovyklos dalis. Stovyklos aptvertoje teritorijoje auginami: poniai ir ožiukai.

Stovyklautojai gyvena apartamentuose, kuriuose kiekviename kambaryje yra atskiri dušai ir tualetai. Kambariuose miega po 3 – 4 vaikus. Vaikai į kambarius skirstomi pagal amžių ir lytį.

Į STOVYKLOS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
•Apgyvendinimas. Stovyklautojai gyvena sodybos apartamentuose.
•Maitinimas 4 kartus per dieną – pusryčiai, pietūs, vakarienė, naktipiečiai. Maitinimą teikia restoranas „Strykis“, kuris yra toje pačioje stovyklavietėje.
•Stovyklos programa: Longboard‘ų pamokos. Galimos papildomos pramogos - vandenlenčių ir/ar burlenčių ar kartingų pamokos.
•Instruktorių paslaugos.
•Visa reikalinga įranga papildomoms pramogoms - hidrokostiumai, vandens batai, saugos liemenės.
•Longboard'ai ir šalmai. Vaikams nėra būtinybės pirkti nuosavą longboardą, stovyklos metu vaikai gaus visiškai naujus ir skirtus mokytis longboard'us.
•Stovyklautojo sveikatos draudimas nuo nelaimingų atsitikimų.
•Nuotraukos.
•Prizai.
•Diplomai.

STOVYKLOS ADRESAS

Dzūkų g. 21, Drevernos km., Priekulės sen., Klaipėdos raj. LT-96242. Stovyklautojai apgyvendinami name su visais patogumais.
Daugiau apie sodybą rasite čia: https://klaipedos-senamiestis.lt/lt/sodyba#apie-mus

PASTABOS:

•Stovyklautojams būtina turėti medicinos pažymą (forma 027-1a).
•Vaikų atvežimu į stovyklą rūpinasi patys tėveliai ar globėjai.
•Vaikai turi turėti savo apsaugas riedant su „Longboard‘u“ – kelių, alkūnių, riešines.

PAPILDOMA INFORMACIJA:

•STOVYKLOS PRELIMINARI DIENOTVARKĖ
•STOVYKLAUTOJO ATMINTINĖ
•STOVYKLOS TAISYKLĖS
•FOTOGALERIJA

DAUGIAU INFORMACIJOS IR KELIALAPIŲ TEIRAUKITĖS:
El.paštas:info@aktyvusstovyklavimas.lt ;Tel.+37068500933.
Svetainė:www.aktyvusstovyklavimas.lt ;
Sekite mus: www.facebook.com – Aktyvus stovyklavimas

PASTABA
Karantino metu ir jam pasibaigus, kol Vyriausybė nedavė leidimo dirbti, registracijos mokesčio neprašysime. Gavę registracijos anketą, REGISTRACIJĄ patvirtinsime atsakydami el.laišku. Pasibaigus karantinui ir gavę leidimą dirbti, atsiųsime Jums sąskaitą avansiniam mokėjimui, el.paštu.
Rūšis:
Sporto
Savaitinės
Prie jūros
Papildoma informacija:
Vieta
Kuršių marios, Klaipėdos rajonas, Dzūkų g. 21, Drevernos km., Priekulės sen., Klaipėdos raj. LT-96242. Stovyklautojai apgyvendinami name su visais patogumais.
Kaina
360 eur
Trukmė
7 dienos
Datos
1. 2020.07.12-07.18; 2. 2020.07.26-08.01 3.2020.08.09-08.15
Kontaktai:
Vardas
Aktyvus stovyklavimas
Telefono numeris
+37068500933
El. pašto adresas
Tinklalapis
www.aktyvusstovyklavimas.lt/vasaros-stovyklos/aktyvaus-stovyklavimo-stovyklos-vaikams/195-vasaros-longboard-u-lt-ilgalenciu-stovykla-vaikams-ir-jaunimui