Laipiojimo ,,Atostogos Vertimų slėnyje". Savaitės vasaros stovykla

214
2019-06-10 18:01
Laipiojimo ,,Atostogos Vertimų slėnyje". Savaitės vasaros stovykla

Tai miško pedagogika ir potyriais paremtos tikrų tikriausios A T O S T O G O S gamtoje nuo miesto triukšmo ir greičio į gamtos ritmą ir poilsį prie miško ir upės.
Vaikai kartu su patyrusiais vadovais įsirengs nepakartojamą stovyklavietę, kurioje kurs šiltus prisiminimus apie ilgas vasaros dienas ir vakarus prie laužo su geriausiais draugais ir dainomis. Taip pat vaikų kasdien lauks laipiotojiškos pramogos, aktyvūs žaidimai, orientaciniai žygeliai, gaivios maudynės upėje. Tai geriausias savarankiškumo ugdymo ir asmeninio augimo laikas kiekvienam mūsų stovyklautojui ir vadovui.

Stovyklos vadovai - "Miegančių dramblių" įkūrėja ir vadovė Inga Kupetytė-Bunevičienė, teatro pedagogas Dovydas Pakėnas, dramblių mama ir virtuvės šefė Vida Kupetienė, stovykloje vaikams ir vadovams kasdien padės šaunūs savanoriai.

Stovyklavietė:
Vaikų nuotykiams pasirinkome mums labai patikusią stovyklavietę "Atgaiva", vertimustovyklaviete.lt . Čia mus pasitiko šalia gyvenanti gausi šeimininkės Irmos šeima, kuri nuoširdžiai puoselėja šį ramų gamtos kampelį. Stovyklavietėje žalia ir erdvu, čia čirpia žiogai ir ošia pusmėnuliu suaugę ilga menantys medžiai, už kurių šlaitu galima nusileisti prie Mituvos upės. Sodybos vidurį žymi didelė laužavietė, vakarais jaukiai sutalpinanti gausų mūsų būrį, o lietui lyjant visi draugiškai šildomės ir žaidžiame židinio name. Ir dar - saulėlydžiai ir saulėtekiai čia yra nuostabūs, o pievos ir miškas ranka pasiekiami!

Nameliai ir maitinimas:
Stovyklavietėje yra jaukūs mediniai nameliai su dviaukštėmis lovomis, kuriuose stovyklautojai įsikurs po keturis. Praeitų stovyklų metu Įsitikinome, jog tai yra puiki erdvė vaikams mokytis savarankiškumo ir atsakomybės už savo namus. Dušai ir tualetai yra atskirai, šalia esančiame pagrindiniame stovyklavietės pastate. Stovykloje rūpinamės sveikais vaikų užkandžiais bei renkamės produktus iš vietinių ūkininkų. Maistą gaminame patys drauge su vaikais, taip, kaip namuose – tai yra mūsų neatsiejama tradicija. Kaip ir ilgi pokalbiai pietaujant prie stalo žalioje pievoje.

Dalyvių skaičius:
Stovykloje dirbame mažomis grupėmis, tik su 20-30 vaikų, tad kiekvienas vaikas sulaukia daug asmeninio dėmesio ir rūpesčio. Mums svarbu kuo labiau pažinti vaikus ir užmegzti draugišką ryšį, kad savaitės metu jie jaustųsi saugiai ir drąsiai, nestokotų pasitikėjimo suaugusiais. Didžiausia dovana yra matyti, kaip kiekvienais metais čia sugrįžta jau ūgtelėję mūsų stovyklų „drambliai“.

DĖMESIO: Vaikus į stovyklą atveža patys tėveliai ar atsakingi asmenys. Prieš stovyklas bus organizuojamas susitikimas su vadovais, jei norėsite užduoti klausimų.

KAINA vaikui 275 eur. Į kainą įskaičiuota:
- Apgyvendinimas.
- Maitinimas (keturis kartus dienoje, iki soties).
- Stovyklos vadovai ir treneriai visą parą.
- Sveikatos draudimas.
- Laipiojimas 8 m. siena, trasos medžiuose ir dėžių iššūkis.
- Dirbtuvės ir pamokos dukart dienoje.
- Naktinis žygis.
- Pasigaminti suvenyrai ir dovanos.
VISI stovyklos dalyviai yra draudžiami bendrovės "Lietuvos draudimas" draudimu.

N U O L A I D O S:
* 255 eur registruojantis iki B I R Ž E L I O 15 d.,
* 230 eur mūsų ištikimiems stovyklautojams, lankantiems kelias dramblių stovyklas ir draugų grupėms.
* 215 eur dramblių klubo nariams.

Vietų skaičius ribotas. Registracija:
https://goo.gl/forms/jCWHAX5GHM6htXDw1
Rūšis:
Sporto
Pramoginės
Menų
Savaitinės
Papildoma informacija:
Vieta
Stovyklavietė "Atgaiva", vertimustovyklaviete.lt
Kaina
Kaina - 275 eur.
Trukmė
7 dienos
Datos
07.14-07.20 (7-9 m. )
Kontaktai:
Vardas
Greta
Telefono numeris
+37065753003
El. pašto adresas
Tinklalapis
www.facebook.com/events/416849995831265/