Lietuvos istorijos superherojai

105
2019-05-17 15:30
Dienos stovykla Vilniaus senamiestyje, skirta 6-10 metų vaikams, norintiems ne tik pažinti Vilniaus istoriją bei senamiestį, bet ir aplankyti netoli Vilniaus esančias vietoves, glaudžiai susijusias su mūsų stovyklos istoriniais superherojais. Stovyklos metu vaikai vyks į Verkius, Dubingius ir Medininkus, susipažins su skirtingų istorinių laikų populiariomis asmenybėmis, kops į piliakalnius, iškylaus gamtoje bei pagal senąsias tradicijas gamins krosnių koklius ir kaldins monetas.

​Pirmadienis - Laurynas Gucevičius ir Verkiai
Vilniaus senamiestyje lankysime architekto Lauryno Gucevičiaus projektuotus žymiausius pastatus bei bandysime juos atvaizduoti patys. Taip pat privačiu autobusu laukia kelionė į Verkių rūmus ir Verkių malūną, prie kurių atsiradimo prisidėjo šis architektas.

Antradienis –Bona Sforca ir Valdovų rūmai
Ieškosime Bonos Sforcos išlikusių ženklų Vilniaus architektūroje, mene, net senojoje lietuvių virtuvėje. Aplankysime jos apartamentus bei sukurtą sodelį Valdovų rūmuose, o Vilniaus puodžių ceche bandysime atkurti rūmų krosnių koklius.

Trečiadienis –Barbora Radvilaitė ir Dubingiai
Privačiu autobusu vyksime į Dubingius, kur susipažinsime su galingąja Radvilų gimine bei jų atstove barbora Radvilaite. Kopsime į Dubingių piliakalnį ieškoti senųjų rūmų liekanų, o Dubingių lankytojų centre daugiau sužinosime apie šį ežeringą kraštą. Iškylausime gamtoje, o po pietų aplankysime Europos geografinį centrą bei Bernotų piliakalnį.

Ketvirtadienis – Daktaras Aiskauda ir žydiškas Vilnius
Ši diena bus skirta Daktarui Aiskaudai - žymiam žydų gydytojui: susipažinsime arčiau su jo gyvenimu Vilniuje, stengsimės išmokti rašyti savo vardą hebrajų kalba bei ieškosime lobio Pinigų muziejuje.

Penktadienis –Vytautas ir Medininkų pilis
Pasistengsime daugiau sužinoti apie Vytautą Didįjį ir jo sąsajas su senąja Medininkų pilimi. Privačiu autobusu keliausime į Medininkus, lankysime pilį bei bažnyčią, nusikalsime senovinių monetų ir palakstysime po Juozapinės ir Aukštojo kalvas.
Rūšis:
Dieninės
Papildoma informacija:
Vieta
Vilnius, Stiklių g. 4 (Vilniaus senamiesčio atnaujinimo agentūroje)
Kaina
150 EUR
Trukmė
5 d.d.
Datos
I pamaina Liepos 8-12 d. ; II pamaina Rugpjūčio 5 -9 d.
Kontaktai:
Vardas
UAB Promo Day
Telefono numeris
+37068677796
El. pašto adresas
Tinklalapis
www.vaikuvasaros.lt