Vasaros menų stovykla Maya

583
2020-04-21 23:35
Stovykla Maya - tai vasaros nuotykis, subursiantis aštuonias magiškas dienas praleisti paslaptingosios Labanoro girios pašonėje, prie ežero, kurioje ir menuose įgudę ir dar tik smalsaujantys jaunuoliai turės galimybę atrasti save ar žengti žingsnį arčiau to. Į pagalbą jiems atskubėsime mes – jauni, stovyklų ir darbo su jaunimu patirties nestokojantys vadovai bei savanoriai, visi besidomintys skirtingomis veiklomis ir norintys sukaupta patirtimi pasidalinti. Per skirtingas ir įvairias veiklas - šokio, dailės, muzikos, teatro, sporto, žaidimų,ir kitų svečių-menininkų organizuojamas - kursime aplinką, kuri taps jaukia ir stebuklinga mūsų bendravimu, pilna pažinimo džiaugsmo ir būties laisvės. Tai nuotykis, į kurį nersime vienu gražiausiu metų laiku, leisiantis ir pailsėti, ir paūgėti, nebijant klysti ir klausti, patylėti ir garsiai juoktis, nuo ryto iki vakaro įgyvendinant slaptas idėjas, neįtikimus scenarijus ir paprastai būti čia ir dabar. O būdami Čia, nerūpestingai kursis Maya, pilna potyrių, patirčių ir atsiminimų!

KUR GYVENSIME?

Vasaros nuotykį leisime sodyboje, apsuptoje vien gamtos. Vaikai gyvens ir miegos sodybos kambariuose su visais reikiamais patogumais (patalynė, dušai, rankšluosčiai, karštas vanduo).


MAITINIMAS:

Stovyklos virtuvėje šeimininkauja puiki šefė Onė ir virėjų komanda, tad jie tikrai pasirūpins, kad visi sočiai ir gardžiai pavalgę papildytumėm savo jėgas.
Valgysime 5 kartus į dieną!


PROGRAMA:

/ Šokis ir kūno kalba
/ Teatro užsiėmimai
/ Muzikos užsiėmimai
/ Sportinė veikla ir žygiai
/ Maudynės ežere
/ Žygis Labanoro girios miškais
/ Daugybė teminių žaidimų
/ Filmų vakaras
/ Pirtis
/ Kviestinis svečias


Vienintelė vasaros pamaina: liepos 3 - 10 dienomis!


Registracija: https://www.maya.lt/registracija

Tad laukiame Jūsų mūsų nuotykyje!

maya.lt
Rūšis:
Pramoginės
Menų
Savaitinės
Papildoma informacija:
Vieta
Labanoro giria
Kaina
230 eurų
Trukmė
8 dienos (7 naktys)
Datos
liepos 3 d. - liepos 10 d.
Kontaktai:
Telefono numeris
+37060707047
El. pašto adresas
Tinklalapis
maya.lt