VASAROS STOVYKLA PRIE JŪROS 2024

929
2024-03-09 12:57
NUOTYKIŲ ir AKTYVAUS POILSIO stovykla VAIKAMS PRIE JŪROS!

Stovyklautojų amžius: 8-14 m. (lietuvių ir rusų k.) Stovyklos trukmė: NUO 7 IKI 15 D.

Stovyklos pamainos: nuo 06.25 iki 08.18 Grafikas: www.nuotykiauk.lt

STOVYKLOS VIETA: Varlinuko vasaros poilsio kompleksas Mėguvos g. 11 Šventojoje

MAITINIMAS 5 k. per dieną (pusryčiai, pietūs, pavakariai, vakarienė, naktipiečiai).

Preliminari STOVYKLOS PROGRAMA:

Nuotykiai, linksmybės, žygiai, žaidimai, rungtynės, maudynės, diskotekos, tematiniai vakarėliai! Su šiomis atrakcijomis ir dar daugiau jų, kviečiame vaikus į sportišką vasaros poilsio stovyklą, vyksiančią pajūrio pušynų ir kopų gamtoje. Stovykla skirta mėgstantiems aktyvų ir turiningą poilsį: pramogausime, nepervargdami sportuosime, susipažinsime su naujais draugais, patirsime linksmų nuotykių, azartiškai rungsimės ir draugiškai žaisime.

Taigi, daugybė smagios veiklos, dalyvaujant stovyklos komandų veikloje! Įvairios varžybos, maudynės, kvadrato ir futbolo rungtynės, kelionės per kopas ir po Šventąją, įvairių užduočių atlikimas. Užuominų ir atsakymų paieškos, vandens mūšis, estafetės! Tematiniai renginiai, konkursai, šokiai, sumanumo rungtys, talentingiausių, sumaniausių, vikriausių ir kitų „-iausių“ stovyklos dalyvių pasirodymai ir kita.

APGYVENDINIMAS: Varlinuko vasaros nuotykių kompleksas Šventojoje - tai poilsio namai, įsikūrę apie 450 m nuo kopų, šalia Baltijos jūros. Rami ir jauki aplinka - tai, kas labiausiai patinka stovyklautojams. Šventoji – pajūrio ramybės uostas, kurį mėgstame dėl kiekvieną sezoną nekintančios aplinkos, dėl švaresnės jūros ir pajūrio bei svarbiausia – ramybės, nedrumsčiamos kurortinio triukšmo. Stovyklautojai apgyvendinami 3-6 vietų poilsio kambariuose 3 a. mūriniame poilsio komplekse su patogumais (dušai, tualetai, šaldytuvai). Kompleksas izoliuotas, pašaliniai asmenys į jį nepatenka. Maitinamės poilsio namuose esančioje kavinėje, kurioje maistą išskirtinai tik mūsų stovyklai ruošia rūpestinga ir patikrinta virtuvė.

Daugiau informacijos: www.nuotykiauk.lt Užklausos ir rezervacija: nuotykiauk@gmail.com
Iki pasimatymo! :)

Mūsų stovyklų video rasite čia: https://youtu.be/juWKxda_cQs
Rūšis:
Sporto
Pramoginės
Menų
Dieninės
Savaitinės
Prie jūros
Papildoma informacija:
Vieta
Varlinuko vasaros poilsio kompleksas Mėguvos g. 11 Šventojoje
Kaina
nuo 320€
Trukmė
7-15 d.
Datos
2024.06.25 iki 08.18
Kontaktai:
Vardas
Varlinuko Vasaros Stovyklos
Telefono numeris
861570860
El. pašto adresas
Tinklalapis
stovyklos.nuotykiauk.lt/vaiku-vasaros-stovyklos-prie-juros-sventojoje/