ANT LENTOS

424
2024-05-07 15:55
"ANT LENTOS" - LONGBOARD'Ų, VANDENLENČIŲ IR IRKLENČIŲ STOVYKLA

Stovyklos trukmė: 6 dienos
Stovyklautojų amžius: 8–18 m.
Stovyklos kaina: 399 eurų
Stovyklautojų grupė: 10 vaikų

Stovykloje laukiame ir pradedantieji ir pažengę
Stovyklos pamainos:

2024.06.30 - 07.05
2024.07.07 - 07.12
2024.07.21 - 07.26
2024.07.28 - 08.02

STOVYKLOS PROGRAMA

Longboard'ų pamokos. Vaikai šioje stovykloje mokysis riedėti „longboard‘ais“ (lt.ilgalenčių/riedlenčių), atliks sportinio pasiruošimo specialias mankštas. Esant netinkamoms oro sąlygoms riedėti, mokysis kaip prižiūrėti „longboard‘us“, sutepti jų guolius, paruošti žiemai, taip pat ir vasarai. Stovyklos pabaigoje, žinių patikrinimas. Bet pagrindinis šios puikios stovyklos tikslas, ne tik išmokyti vaikus riedėti ant „longboard‘ų“, bet ir įkvėpti bei motyvuoti vaikus gyventi aktyviai.

Norint riedėti "longboard‘u", būtinas ir sportinis pasirengimas, tad vaikai ir jaunimas stovyklos metu atliks kūno stiprinimo bei balansinius pratimus ant balansinių lentų bei virvių, kurių pagalba lavins - balansavimo įgūdžius, koordinaciją, orientavimąsi erdvėje ir pusiausvyrą. Rezultatas - tikslo siekimas, stambiosios motorikos ugdymas, drąsa ir vikrumas.

Vandenlenčių pamokos. Stovyklautojus mokys plaukioti VIVI WAKE parko profesionalūs instruktoriai. Vandenlenčių trasa randasi vaizdingoje Dailidės ežero pakrantėje, pagrindiniame miesto pliaže. Vandenlenčių trasa skirta ir pradedantiems ir profesionalams. Tai traukos lynų sistema. Prie lyno pritvirtinta virve traukiamas vandens paviršiumi su vandenlente (wakeboard‘u) ant kojų. Šiame VIVI WAKE parke vaikai galės mėgautis ne tik čiuoždami vandenlentėmis, bet ir šaltą vasaros dieną mėgautis pirtelės malonumais.

Irklentės. Irklententė arba angliškas trumpinys SUP – tai sena vandens transporto priemonė, kurios naudojimosi principas yra irklavimas atsistojus ant lentos. Vaikai šia pramoga galės mėgautis pačioje stovyklavietėje, kurios ribos siejasi su Seirijo ežero pakrante.

LAISVALAIKIS. Laisvalaikiu vaikų ir jaunimo laukia - įvairių rungčių varžybos, tinklinio, kvadrato, lauko futbolo. Taip pat vyks ir „Protų mūšis“, žygiai, pažintis su žirgais, orientacinės varžybos, karaoke.

Vakarais – laužas, filmai, nuotraukų peržiūra, dienos aptarimai. Jūsų laukia pažintis su naujais draugais, entuziastingi ir turintys labai didelę patirtį stovyklos vadovai, patyrę instruktoriai bei begalė puikių emocijų, kurios išliks ilgam Jūsų pačiuose geriausiuose prisiminimuose.
APGYVENDINIMAS

Stovykla vyks prabangioje „Vėjo malūnas“ sodyboje, įsikūrusioje gražios gamtos apsuptyje ant Seirijo ežero pakrantės. Moderniuose sodybos namuose yra 3 – 4 vietų kambariai. Namuose yra įrengti virtuvės kambariai su arbatinukais, šaldytuvais ir kitu būtinu inventoriumi, atskirais dušais ir WC. Turėsime savo multimediją, per kurią stebėsime savo sukurtus šokius, dainas bei motyvacinius filmukus. Visi patogumai suteiks vaikams jaukumo tarsi būtų namuose.

Sodyboje yra įrengtos 2 pobūvio salės. Teritorijoje yra įvairių pramogų aktyviam poilsiui: vaikų žaidimų aikštelė, futbolo aikštelė, tinklinis ant smėlio, ežeras ir kt.

Didelė 3 hektarų teritorija tikrai nepaliks abejingų net ir pačių reikliausių stovyklautojų.
MAITINIMAS: Maistą gamins virtuvės šefė. Vaikai maitinsis 4 kartus per dieną, pagal suderintą meniu. Pagal poreikius galimas ir vegetariškas maitinimas. Vaikai valgys: pusryčius, pietus, vakarienę ir naktipiečius.

Į STOVYKLOS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

Stovyklautojai gyvena sodybos apartamentuose
Maitinimas 4 kartus per dieną – pusryčiai, pietūs, vakarienė, naktipiečiai
Stovyklos programa
Instruktorių ir atskirai vadovų paslaugos
Visa reikalinga įranga atskiroms sporto šakoms
Hidrokostiumai (neturintiems savo)
Saugos liemenės – plaukiant
Šalmai
Apsaugos riedant longboard'ais
Stovyklautojo sveikatos draudimas nuo nelaimingų atsitikimų
Prizai ir diplomai
STOVYKLOS PRELIMINARI DIENOTVARKĖ

8.30 - Keliamės linksmai ir su muzika
9.00 - Rikiuotė. Aktyvi mankšta iš pačio ryto
9.30 - Pusryčiai sotūs ir su dideliu patieklų pasirinkimu
10.20 - Rikiuotė. Trumpas aptarimas prieš kiekvieną išvyką: kaip tinkamai turime būti pasiruošę ir ką su savimi turėtume pasiimti.
11.00 - Numatytos veiklos pradžia. Kiekvieną dieną, išbandysime skirtingas sporto šakas ir pramogas, atitinkamai pagal oro sąlygas.
13.00 - Baigiasi pamokos/pramogos. Grįžtame į stovyklavietę.
14.00 - Pietūs patys sočiausi ir skaniausi
14.20 - Rikiuotė. Trumpas aptarimas prieš kiekvieną išvyką: kaip tinkamai turime būti pasiruošę ir ką su savimi turėtume pasiimti.
15.00 - Numatytos veiklos pradžia.
17.00 - Baigiasi pamokos/pramogos. Grįžtame į stovyklavietę.
18.00 - Vakarienė
18.30 - Telefonų laikas po vakarienės 18,30- 19,30val.
19.00 - Kambarių tikrinimas. Nugalėtojai laimi šokoladą ar kitą prizą.
20.00 - Vakariniai užsiėmimai su vadovais, atitinkamai pagal oro sąlygas.
21.00 - Naktipiečiai
Laisvas laikas
21.45 - Tvarkymosi komanda tvarko stovyklos patalpas prieš einant ilsėtis.
22.00 - Pasiruošimas miegui. Valomės dantukus, prausiamės ir ruošiamės ramiam miegeliui.
22.30 - Labanakt!
STOVYKLOS ADRESAS

Stovyklavietė įsikūrusi sodyboje „Vėjo malūnas“ (Lazdijų rajonas, Oktos k., Ežero g. 9). „Vėjo malūno“ sodybą supa miškas ir vaikų džiaugsmui nuosava pakrantė prie Serijo ežero.

Vaikai gyvens apartamentuose po 2-3-4 vaikus kambariuose. Vaikai į kambarius skirstomi pagal amžių ir lytį. Yra dušai, tualetai ir bendra didelė erdvė, kurioje mes buriamės lietingomis dienomis. Joje vaikai galės leisti savo laisvą laiką, žiūrėti filmus ar žaisti stalo žaidimus.

Pačioje sodyboje įkurta profesionali virtuvė, kurioje bus gaminamas maistas pagal pateiktą ir suderintą valgiaraštį. Maistą gamins virtuvės šefė.

PASTABOS:

Vaikų atvežimu į stovyklą rūpinasi patys tėveliai ar globėjai.
Prieš prasidedant stovyklai, išsiųsime visiems el.laiškus su detaliu aprašymu dėl atvykimo/išvykimo ir kitų detalių.
STOVYKLOS ORGANIZATORIAI IR VADOVAI:

AKTYVAUS STOVYKLAVIMO KOMANDA


DAUGIAU INFORMACIJOS IR KELIALAPIŲ TEIRAUKITĖS:

El.paštas: info@aktyvusstovyklavimas.lt ; Tel.+37068888843.

Svetainė: www.aktyvusstovyklavimas.lt;

Sekite mus: www.facebook.com – Aktyvus stovyklavimas. Instagramas - Aktyvus stovyklavimas.
Rūšis:
Sporto
Pramoginės
Savaitinės
Papildoma informacija:
Vieta
Lazdijų raj.
Kaina
399
Trukmė
6 dienos
Datos
1.2024.06.30 - 07.05 2.2024.07.07 - 07.12 3.2024.07.21 - 07.26 4.2024.07.28 - 08.02
Kontaktai:
Vardas
Aktyvus stovyklavimas
Telefono numeris
+37068888843
El. pašto adresas
Tinklalapis
www.aktyvusstovyklavimas.lt