Vasaros menų stovykla "Maya"

107
2023-04-24 13:18
Ehei, labas!

Jau ketvirtus metus rengiama vasaros stovykla "Maya" - tai smagus, savaitės trukmės nuotykis, kuriame be pagrindinių menų: šokio, teatro ir muzikos, gausu ir kitų veiklų. Sporto varžybų, orientacinių žaidimų, žygių link ežero, maudynių, filmo vakarų, pasibuvimo prie laužo, diskotekų ir daugybė kitų užsiėmimų tam, kad šis potyris ir ši savaitė ilgam įstrigtų atmintyje kaip brangus ir šiltas prisiminimas. Tai nuotykis, į kurį nersime vienu gražiausiu metų laiku, leisiantis ir pailsėti, ir paūgėti, nebijant klysti ir klausti, patylėti ir garsiai juoktis, nuo ryto iki vakaro įgyvendinant slaptas idėjas, neįtikimus scenarijus ir paprastai būti čia ir dabar. O būdami Čia, nerūpestingai kursis Maya, pilna potyrių, patirčių ir atsiminimų!

KUR GYVENSIME?

Vasaros nuotykį leisime sodyboje, apsuptoje vien gamtos. Vaikai gyvens ir miegos sodybos kambariuose su visais reikiamais patogumais (patalynė, rankšluosčiai, dušai, karštas vanduo).
Visos pamainos vyks Labanoro girioje, miškų apsuptoje sodyba, kur netoliese tyvuliuoja Aiseto ežeras.


MAITINIMAS:

Stovyklos virtuvėje šeimininkauja puiki virėjų komanda, tad jie tikrai pasirūpins, kad visi sočiai ir gardžiai pavalgę papildytumėm savo jėgas.
Valgysime 5 kartus į dieną!


Mažiausiems (9-11 m.):
"Majukai" Birželio 25 - Liepos 2 d.


Daugiau informacijos ir nuotraukų rasi puslapyje: https://www.maya.lt/
Telefonas pasiteiravimui: +37060707047
Rūšis:
Pramoginės
Menų
Savaitinės
Papildoma informacija:
Vieta
Labanoro giria
Kaina
350
Trukmė
8 dienos (7 naktys)
Datos
Liepos 4-11 d.
Kontaktai:
Telefono numeris
+37060707047
El. pašto adresas
Tinklalapis
www.maya.lt/muzikine