STOVYKLOS GAMTOJE šalia Vilniaus: SMARTSPORTS - MES ŠAMPINJONAI! 2024

222
2024-02-19 13:08
AKTYVIŲ PRAMOGŲ, SPORTO, ŠOKIŲ IR POILSIO STOVYKLA

Pamainoje laukia 7 dienos nenutrūkstamo veiksmo: aktyvūs žaidimai, šokiai ir linksmybės, įvairūs pasirodymai, azartiškos maudynės, fantastiškos diskotekos, loginiai ir orientaciniai žaidimai – visa tai, apie ką svajoja bet kuris stovyklautojas. Mes tai vadiname SMARTSPORTS: atrodytų linksmas ir smagus laiko praleidimas, tačiau tai – dar ir tikrų tikriausias sportas kasdien. Stovyklos tikslai: nepervargstant smagiai pajudėti, linksmai, turiningai ir įspūdingai praleisti laiką, susipažinti, žaisti, pramogauti ir draugauti, išmokti bei ilgam viską prisiminti!

Estafetės, lauko žaidimai, futbolo, kvadrato, paplūdimio tinklinio rungtynės, azartiški vandens žaidimai ir užsiėmimai paplūdimyje, šokiai, sumanumo ir lavinimo užduotys, vakariniai šou, žygiai ir daug kitų nuotykių – visko tiek daug, o svarbu dar ir pailsėti bei su naujais draugais pabendrauti. Viskas subalansuota: aktyvus gyvenimas, kūryba, ramus poilsis, kokybiškas maitinimas ir daug šaunių emocijų! Tai – SMARTSPORTS!

Šalia pagrindinės stovyklos tematikos numatyta daug papildomos veiklos. Kaip visur suspėsime?! Su stipria ir draugiška kompanija net neįmanoma tampa lengvai įveikiama! O ar suspėsi TU? Nesnausk ir registruokis jau dabar – vietų skaičius ribotas!

APGYVENDINIMAS: keliolika kilometrų nuo Vilniaus, vaizdinguose Nemenčinės pušynuose, tarp Gėlos ir Gėlaičio ežerų bei Neries upės įsikūręs Varlinuko vasaros nuotykių kompleksas - viena didžiausių rekreacinių erdvių Vilniaus apskrityje. Šalia jaukios gamtos teikiamų malonumų, papildomų pramogų galimybes praplečia komplekse įrengti sporto aikštynai (futbolo, krepšinio, paplūdimio tinklinio), lauko estrada, šokių salė, restoranas bei netoliese esantys paplūdimiai. Stovyklautojai apgyvendinami dviaukščiame mūriniame pastate. Dušai ir tualetai koridoriuje. Stovyklą aptarnauja modernia įranga aprūpinta virtuvė, maitinamės jaukiame miško restorane.
Rūšis:
Sporto
Pramoginės
Menų
Dieninės
Savaitinės
Papildoma informacija:
Vieta
NEMENČINĖS miškuose: Ryšininko g. 1, Ryšininko km., Nemenčinės sen., Vilniaus raj.
Kaina
290
Trukmė
7 d.
Datos
06.23-06.29
Kontaktai:
Vardas
Varlinuko Nuotykių Stovyklos
Telefono numeris
861570860
El. pašto adresas
Tinklalapis
stovyklos.nuotykiauk.lt/vaiku-stovykla-zaidimu-galaktika-smartsports/