Miško Nuotykių SPA! - stovyklos pušynuose prie ežerų Vilniaus r.

137
2024-02-19 13:05
Daugybė specialistų pasakys, kad miškas yra tikras ir labai kokybiškas SPA ir kūnui, ir sielai. Miškas turi paslapčių ir mįslių. Miške labai gera bėgioti, vaikščioti, sportuoti, užsiimti kūryba, žaidimais ir kita veikla: nei karšta, nei vėsu, tylu ir ramu. Miškas nuima nervinę įtampą, atpalaiduoja, suteikia daug jėgų ir sukuria puikios nuotaikos užtaisą. Deguonies per akis, o drėgnas oras labai sveikai veikia odą. Kadagių ir pušų išskiriami fitoncidai naikina bakterijas. Po lietaus miškas ypatingai pakvimpa. Miške daug kas kitaip – todėl šiemet pasinersime į nuostabų MIŠKO NUOTYKIŲ SPA!

Ar išdrįsi atverti paslapčių kupino MIŠKO NUOTYKIŲ vartus? Net neabejojame! Čia sulauksi ne tik iššūkių, tačiau ir darnaus visos komandos palaikymo, kad kartu sėkmingai įveikti pačias įvairiausias užduotis ir pasiekti tikslų. Taigi, jau supratai, kad nuo ryto iki vakaro laukia kelionės, įdomūs išbandymai ir nepamirštami nuotykiai juos įveikiant.

O po rimtų darbų linksminsimės iš širdies: sportiniai ir loginiai žaidimai, tematiniai vakarėliai, meniniai pasirodymai, žygiai, komandinė ir individuali veikla papildys mūsų intensyvią miško nuotykių programą! Taigi, ar jau pasiruošei nepamirštamiems vasaros nuotykiams miške prie upių ežerų?! Kraunamės kuprines, pasiimam puikią nuotaiką, daug jėgų ir su purslais neriam į MIŠKO NUOTYKIŲ SPA!

STOVYKLOS TIKSLAI: smagus ir įsimintinas laikas gamtos ir bendraamžių apsuptyje, draugiškų santykių ir komandinio darbo ugdymas, bendravimo skatinimas, kūrybiškumo ir meninis ugdymas, pasitikėjimo stiprinimas ir, be jokios abejonės, daug šauniai praleistų akimirkų! Tai vieta, kur gali būti tikras savimi, užsiimti įvairiais užsiėmimais, susirasti naujų draugų ir susitiprinti draugystę su turimais draugais, pažinti, sužinoti ir patirti bei parsivežti namo ilgai atmintyje išliekančių įspūdžių!

STOVYKLOS PROGRAMA – AKTYVI IR AZARTIŠKA! Žemėlapių bei nuorodų studijavimas, jų išaiškinimas, kelionės po mišką ir prie ežero, komandinis ir individualus užduočių atlikimas, linksmi tradiciniai ir netradiciniai žaidimai, maudynės ir sportinės rungtys, konkursai, pasirodymai, tematiniai vakarai, šokiai ir diskotekos, siurprizai, kūrybinės užduotys, apdovanojimai ir kita! Visko tiek daug, o kur dar bendravimas, draugystė, skanus maitinimas ir geras poilsis nuostabaus grožio gamtoje!
Rūšis:
Sporto
Pramoginės
Menų
Dieninės
Savaitinės
Papildoma informacija:
Vieta
NEMENČINĖS miškuose: Ryšininko g. 1, Ryšininko km., Nemenčinės sen., Vilniaus raj.
Kaina
290
Trukmė
7 d.
Datos
07.07 – 07.13 ir 08.04 – 08.10
Kontaktai:
Vardas
Varlinuko Nuotykių Stovyklos
Telefono numeris
861570860
El. pašto adresas
Tinklalapis
stovyklos.nuotykiauk.lt/vasaros-stovykla-misko-nuotykiu-spa/