Gero Laiko Paslaptis ! - stovyklos miškuose prie ežerų Vilniaus r. 2024

153
2024-02-19 13:04
AKTYVIŲ PRAMOGŲ IR POILSIO STOVYKLA

Ir ko gi visi važiuojame į vasaros stovyklą? Aišku, GERO LAIKO ! Tik žinia, gero laiko iš maišo neištrauksi, ant stalo nepadėsi ir į lėkštę neįsidėsi. Jis toks.. slapukas.. O štai vietiniai kalba, kad kažkur Nemenčinės miškuose tarp upių ežerų slepiasi daug gero laiko. Važiuojam ir patikrinsime!

Taigi, šioje stovykloje turime Nr. 1 užduotį visiems: atrasti GERĄ LAIKĄ. Užduotis nėra tokia lengva, tačiau smagi. Juk kai lengva – neįdomu, a ne? ,)

Visi kartu atskleiskime GERO LAIKO PASLAPTĮ ! Laukia daug smagių nuotykių!

STOVYKLOS PROGRAMA – AKTYVI IR AZARTIŠKA: ruoškitės laiko paieškų kelionei, kuri bus pilna įvairiausių paslapčių: žygiai natūralios miško gamtos sąlygomis, žemėlapių studijavimas, orientacinių punktų paieškos, iškeltų užduočių sprendimas, kliūčių, galvosūkių ir mįslių įveikimas. Su kiekviena užduotimi keliausime vis toliau ir toliau, panaudojant visą savo mąstymą, visas sukauptas žinias, pajungiant tarpusavio bendradarbiavimą bei draugystę darniai įveiksime visus etapus!

Na, o mūsų kasdieniai palydovai – judrieji ir stalo žaidimai, šokiai ir maudynės, viktorinos, diskotekos ir vakaro renginiai leis ir reakciją bei ištvermę pamiklinti, ir kokybiškai pailsėti. Dauguma stovyklos veiklų orientuotos į fizinį bei emocinį sustiprėjimą.

Oi, o kartais nepamiršome šviežio ir skanaus maisto, linksmų ir išradingų vadovų, atpalaiduojančių poilsio valandėlių su draugais ir bendraminčiais? Taip! Viskas sako, kad patirsi daug šaunių emocijų, o išvykstant nejučiomis ištarsi, “ech.. kad dar truputį to GERO LAIKO!”
Rūšis:
Sporto
Pramoginės
Menų
Dieninės
Savaitinės
Papildoma informacija:
Vieta
NEMENČINĖS miškuose: Ryšininko g. 1, Ryšininko km., Nemenčinės sen., Vilniaus raj.
Kaina
290
Trukmė
7 d.
Datos
2024.07.14 – 07.20 ir 07.28 – 08.03
Kontaktai:
Vardas
Varlinuko Nuotykių Stovyklos
Telefono numeris
861570860
El. pašto adresas
Tinklalapis
stovyklos.nuotykiauk.lt/gero-laiko-paslaptis/