Stovykla Šventojoje prie jūros „Pajūrio Smartsports“ 2024

124
2024-02-21 11:10
Taigi, kokie nuotykiai mūsų laukia šiemet?! Ar gerai pasimankštinsime ir pamiklinsime savo fizinius gebėjimus? – TAIP! Ar prireiks nuovokumo ir sumanumo rungtyniaujant, įveikiant įvairias užduotis? – TAIP! Ar patirsaime daug azarto? – TAIP! Ar visa tai darysime Pajūrio kurorte, taškantis bangose? – TAIP! Megavitaminų dozė šią vasarą – AKTYVIŲ PRAMOGŲ, SPORTO IR POILSIO STOVYKLA PAJŪRIO SMARTSPORTS! Kas gali būti geriau už begalę dinamiškos veiklos, daug juoko, azarto ir puikios nuotaikos Pajūrio gamtoje?!

Ištisos dienos nenutrūkstamo veiksmo: aktyvūs sportiniai, loginiai, sumanumo žaidimai, šokiai ir kitos linksmybės, gaivios maudynės, vakaro diskotekos, – visa tai, apie ką svajoja bet kuris stovyklautojas. Mes tai vadiname SMARTSPORTS: atrodytų linksmas ir smagus laiko praleidimas, tačiau tai – dar ir tikrų tikriausias sportas kasdien. Stovyklos tikslai: nepervargstant šauniai pajudėti, linksmai, turiningai ir įspūdingai praleisti laiką, žaisti, pramogauti ir draugauti bei ilgam prisiminti!

Estafetės, lauko žaidimai, kvadrato, futbolo ir kitų paplūdimio žaidimų rungtys, azartiški vandens žaidimai ir kiti užsiėmimai paplūdimyje, vandens mūšis, šokių kovos, protų kovos, vakaro renginiai, žygiai bei daug nuotykių. Visko tiek daug, o kur dar poilsis ir bendravimas su naujais ir senais draugais!

Viskas subalansuota: aktyvus gyvenimas, geras poilsis, kokybiškas maitinimas ir daug šaunių emocijų! Tai – SMARTSPORTS!
Rūšis:
Sporto
Pramoginės
Menų
Savaitinės
Prie jūros
Papildoma informacija:
Vieta
Šventoji, Palangos m. sav.
Kaina
nuo 320€
Trukmė
7, 8, 14 arba 15 d.
Datos
2024.06.25 – 07.01 (7 d.) arba 06.25 - 07.08 (14 d.)
Kontaktai:
Vardas
Varlinuko Nuotykių Stovyklos
Telefono numeris
861570860
El. pašto adresas
Tinklalapis
stovyklos.nuotykiauk.lt/stovykla-prie-juros-pajurio-nuotykiai-smartsports/