PAJŪRIO OPEN AIR - Stovykla Šventojoje 2024 vasarą

94
2024-03-09 12:14
NIAM! SALDŽIAUSIA VASAROS UOGA ! Ši pamaina ypatingai patiks tiems, kas jau buvo pas mus tiek šiemet, tiek praėjusiais sezonais: labiausiai pamėgtos veiklos, galimai jau pažįstami vadovai bei ankstesnių pamainų stovyklos draugai! O kas, jeigu dar nebuvote pas mus? - Visus draugiškai nusiteikusius naujokus kviečiame pasinerti į mūsų vasariškos veiklos sūkurį :)

AKTYVIŲ PRAMOGŲ IR NUOTYKIŲ VASAROS STOVYKLA PRIE JŪROS!
Sportuoti lauke įprasta. Bet patyrėme, kaip smagu šokti gamtoje. Karpyti, dažyti ir piešti, kurti ir repetuoti pasirodymus gamtoje. O kur dar didžiausia naujovė ir šiais metais išsipildžiusi svajonė - pilnas maitinimas atvirame ore!

Pridėkime pajūrio gamtoje vykstančias rytines mankštas, maudynes, žygius, išbandymus, stovyklos šventes, bendravimą, aplinkos tyrinėjimą - gausis, kad po stogu tik miegam ar nuo išdykusio lietaus pabėgam ;)

Ilgus mėnesius jūra laukė mūsų, o mes laukėme susitikimo su ja. O kai jau susitikome - pasinersime į jos bangas, kopų smėlį, gamtą bei vasaros nuotykius! Linksminsimės iš širdies: sportiniai ir loginiai žaidimai, tematiniai vakarėliai, žygiai, komandinė ir individuali veikla, diskotekos ir dar daug kas užpildys mūsų intensyvią nuotykių programą! Taigi, ar jau pasiruošei nepamirštamiems vasaros nuotykiams?! Kraunamės kuprines, pasiimam puikią nuotaiką, daug jėgų ir neriam į PAJŪRIO OPEN AIR !

Kiekviena diena prasidės rytine mankšta, vyks įvairios rungtynės, maudysimės ir taškysimė jūros bangose, žaisime, vyks įvairių užduočių pasiskirstymai ir atlikimas, rezultatų aptarimai, o vakarais diskotekos, kūrybiniai ir tematiniai renginiai bei kitos pramogos!
Rūšis:
Sporto
Pramoginės
Menų
Savaitinės
Prie jūros
Papildoma informacija:
Vieta
Šventoji, Palangos m. sav.
Kaina
nuo 350€
Trukmė
8, 10 arba 15 d.
Datos
2024.07.08-15 (8d. ) 07.08-22 (15d.) 08.09-16 (8d. ) 08.09-18 (10d. )
Kontaktai:
Vardas
Varlinuko Nuotykių Stovyklos
Telefono numeris
861570860
El. pašto adresas
Tinklalapis
stovyklos.nuotykiauk.lt/vasaros-stovykla-prie-juros-pajurio-open-air/