NUOTYKIŲ JŪRA! AKTYVIŲ PRAMOGŲ VASAROS STOVYKLA PRIE JŪROS 2024 m

98
2024-03-09 12:58
Šiais metais džiaugsmas atrodo taip: seni draugai ir naujos pažintys, azartiški žaidimai, nuotykiai, ieškojimai ir atradimai kasdien! Kiekviena diena - tai nauja patirtis, kiekviena veikla - dar vienas žingsnis mūsų kelionėje link galutinio tikslo, kurio sieksime visos stovyklos metu. Taigi, kraunamės kuprines ir keliaujam!

Tiesa, ar turime sakyti, kad šis džiaugsmas yra rankų darbo? Taip! Kursime jį visi kartu! Akcentuojame asmeninį tobulėjimą, draugišką aplinką, atpalaiduojantį vasaros poilsį ir uždegančias linksmybes, todėl kartu įveiksime daug užduočių, atskleisime aibę paslapčių, įminsime įvairių mįslių.

O po rimtų darbų linksminsimės iš širdies: sportiniai ir loginiai žaidimai, tematiniai vakarėliai, žygiai, komandinė ir individuali veikla papildys mūsų intensyvią vasaros nuotykių programą! Taigi, ar jau pasiruošei nepamirštamiems vasaros nuotykiams?! Kraunamės lagaminus, būtinai pasiimam puikią nuotaiką, daug jėgų ir neriam į NUOTYKIŲ JŪRĄ!

Kiekviena diena prasidės rytine mankšta, vyks įvairios rungtynės, maudysimės ir taškysimė jūros bangose, žaisime, vyks įvairių užduočių pasiskirstymai ir atlikimas, rezultatų aptarimai, o vakarais diskotekos, tematiniai renginiai ir kitos pramogos!

APGYVENDINIMAS / STOVYKLOS VIETA

Varlinuko nuotykių stovyklos kompleksas Šventojoje - tai poilsio namai, įsikūrę apie 450 m nuo kopų, šalia Baltijos jūros. Rami ir jauki aplinka - tai, kas labiausiai patinka stovyklautojams. Šventoji – pajūrio ramybės uostas, kurį mėgstame dėl kiekvieną sezoną nekintančios aplinkos, dėl švaresnės jūros ir pajūrio bei svarbiausia – ramybės, nedrumsčiamos kurortinio triukšmo. Stovyklautojai apgyvendinami 3-6 vietų poilsio kambariuose 3 a. mūriniame poilsio komplekse su patogumais (dušai, tualetai kambariuose). Kompleksas izoliuotas, pašaliniai asmenys į jį nepatenka. Maitinamės poilsio namuose esančioje lauko kavinėje, kurioje maistą išskirtinai tik mūsų stovyklai ruošia rūpestinga ir patikrinta virtuvė.

Stovyklautojai aprūpinami švaria patalyne ir muilu rankoms. Stovykloje nenutrūkstamai tiekiamas geriamas vanduo.
Rūšis:
Sporto
Pramoginės
Menų
Savaitinės
Prie jūros
Papildoma informacija:
Vieta
Šventoji, Palangos m. sav.
Kaina
nuo 350€
Trukmė
8 d.
Datos
2024 m. 07.22-07.29
Kontaktai:
Vardas
Varlinuko Nuotykių Stovyklos
Telefono numeris
861570860
El. pašto adresas
Tinklalapis
stovyklos.nuotykiauk.lt/vasaros-stovykla-prie-juros-nuotykiu-jura/